تبلیغات
رفع مشکل وبلاگ نویسان - روشهای قفل شدن آی دی :
روشهای قفل شدن آی دی : | ترفندهای یاهو ,

منظور از قفل شدن آی دی در یاهو این است كه كاربر قادر به استفاده از آی دی خود برای مدتی یا همیشه نباشد. برای ا ین کار می توان از روشهای زیر استفاده کرد:

1- خوب ما برای این کار به Yahoo Lock احتیاج داریم. یک آی دی با ایمیل در یاهو برای خودمان درست می کنیم. یک Fake Page  آماده می کنیم و در قسمتی که آدرس ایمیل برای فرستادن پسورد به امیل را می خواهد آدرس کسی را که می خواهید آی دیش لاک بشود وارد کنید ! حالا باید این فیک پیج را به ای دی که خودتون ساختیند ایمیل کنید و باید از Fake mailer استفاده کنید . امّا من هیچ فیک میلری رو سراق ندارم که بتونه سورس كد Html را بفرستد برای همین میل بمبر رو پیشنهاد می کنم که قابلیت فرستادن سورس كد Html را دارد ! خوب حالا میل بمبرو طوری تنظیم کنید که فقط 1 میل به ای دی که خودتان كه ساختیند بفرستد در قسمت  Mail to ای دی خودتون که ساختیند در قسمت Mail from ای دی کسی که میخواهید لوک کنید بعد از فرستادن ایمیل به ای دی خودتون به ایمیل خود رفته و می بینید که یک فیک لاگین برای شما آمده . حالا User و PassWord ای دی که ساختیند را درست وارد می کنید و سند رو بزنیند ! در اینجا یاهو به شما اخطار میکند !  دوباره سند کنید و یاهو یک اخطار دیگه می کند و تذکر می دهد که این صفحه قلابی است شما سند رو زده و پسوورد این ایدی برای قربانی ارسال می شود  و یاهو ای دی آن را به خاطره دزدیدن پسوورد شما برای همیشه لوک می كند.

2- یك راه خیلی ساده كه احتیاج به برنامه هم ندارد این است كه به mail.yahoo.com  رفته سپس آی دی مورد نظر را وارد كنید و تا 10 بار كلمه عبورش رو اشتباه بزنید، سپس یاهو فکر می کند که قصد هک دارید و یا با استفاده از برنامه قصد دارید کلمه عبور را حدس بزنید. به همین جهت آی دی مورد نظر برای 12 ساعت و یا بیشتر بسته خواهد شد.

گاهی آی دی عده ای  در مسنجر نمی رود ولی وارد صندوق پستی می شود. دلیل این امر را بعضی ها User Room های Romace  وبعضی هاهم مشكل یاهو می دانند.

بعضی اوقات بخاطر Ignor شدن های زیاد این حالت پیش می یاد. این روش هم تازه راه افتاده و به این ترتیب هست كه میل یاهو رو Mail Boomber می كنند به این ترتیب یاهو آی دی طرف را قفل می کنند.

راه مقابله هم این هست كه اگه دیدید آی دی شما به حالات اولیه که در بالا توضیح داده شد بسته شده، وارد mail.yahoo.com بشوید یك بار آی دی و كلمه عبور رو بزنید، باز همان صفحه خواهد آمد ولی با این تفاوت كه زیر جایی كه كلمه عبور می خواهد محلی وجود دارد كه یك رمز نوشته است كه پس از زدن آن و دوباره وصل شدن وارد صندوق پستی خودتون می شوید ولی با روش پابایانی با آی دیتون خداحافظی كنید.


نوشته شده توسط ایمان در پنجشنبه 16 شهریور 1385 و ساعت 06:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سلام + + اطلاعیه مهم+ لوگوی مارسون شعبده باز+ طراح وینمپ+ فضای رایگان+ لوگوی گروه اکواریم+ لوگوی خانم ساناز الف+ طراحی لوگوی رایگان برای شما+ بهترنی عکس های دسکتاپ شما+ اینم لوگوی اقای هادی+ Acrobat Reader+ 3dmax+ windows media pleyer 11+ ۲- Kaspersky Anti-Hacker 1.7.129

صفحات: