تبلیغات
رفع مشکل وبلاگ نویسان - لاگین شدن همزمان بابیش ازیك ID و واردكردن آنهابه یك یا چند روم:
لاگین شدن همزمان بابیش ازیك ID و واردكردن آنهابه یك یا چند روم: | ترفندهای یاهو ,

 برای این كار برنامه Magic-Login-Full را به شما معرفی می نمائیم.كافی است معادل نام لاتین این برنامه را در موتور جستجوگر Google نوشته وجستجو نمائید.

روش برپایی برنامه  بعد از دانلود برروی آیكن این برنامه دابل كلیك نموده تا اجرا گردد برنامه باز می شود و آدرس یاهو مسنجرتان  را هم داردو یا شما آن را در كادر درج نمائید و کافی است بر روی برنامه كلیك كنید و پس از شنیدن چند بوق ممتد برنامه نصب وآاماده اجرا می باشد اینك خیلی ها تا این جای برنامه پیش می روند و می گویند برنامه مشكل دارد ولی اینطور نیست نكته اصلی اینجاست.  برنامه نصب شده و برای لاگین چند آی دی بایستی یاهومسنجر را چند بار بازكرده بدین صورت كه بر رو ی آیكن یاهو مسنجر بیشتر ازدو بار كلیك می كنیم تا برنامه چنــد بار همزمان بازشود سپس آی دی ها را هر كدام را در یك برنامه وارد نموده و وارد رومها می شویم. بهتــر است ۴ یا ۵ آی دی بیشتــرلاگیـن ننمائیم چون ممكن است سرعت ارسال ودریافت پایین آمده وهمچنین احتمال می رود ارتباط به صورت ناگهانی قطع گردد .
نوشته شده توسط ایمان در پنجشنبه 16 شهریور 1385 و ساعت 06:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سلام + + اطلاعیه مهم+ لوگوی مارسون شعبده باز+ طراح وینمپ+ فضای رایگان+ لوگوی گروه اکواریم+ لوگوی خانم ساناز الف+ طراحی لوگوی رایگان برای شما+ بهترنی عکس های دسکتاپ شما+ اینم لوگوی اقای هادی+ Acrobat Reader+ 3dmax+ windows media pleyer 11+ ۲- Kaspersky Anti-Hacker 1.7.129

صفحات: